Brza dostava širom Srbije 064/571 22 47
360 Logistic
Drvene Bojice Faber Castell Polychromos 1/50 + pitt graph mat 210054
Faber Castell

Drvene Bojice Faber Castell Polychromos 1/50 + pitt graph mat 210054

Šifra: J391Barkod: 4005402100545
8.558 RSD
sa PDV-om
Poslednji komadi — samo 1 na stanju
Isporuka: 1–3 radna dana · Naruči do 14h za brže slanje
Ukupno: 8.558 RSD
Pošalji upit za veću količinu
Plaćanje predračunom
Brza isporuka 1–3 dana
B2B podrška
Dostupno na stanju
Brend
Faber Castell
Više iz brenda →
Drvene Bojice Faber Castell Polychromos 1/50 + pitt graph mat 210054
8.558 RSD

Opis proizvoda

– Drvene bojice Faber Castell Polychromos
– Set sadrži 40 bojica, 8 grafitnih olovaka, gumicu i rezač
– Modeli koji ne blede 150 godina
– Visoko kvalitetan umetnički pigment
– Koloristično bojenje na različitim površinama
– Debljina grafita je 3.8 mm
– Mina otporna na lomljenje
- Šifra proizvodjača: 210054


Specifikacije

Šifra proizvoda
J391
Barkod
4005402100545
Brend
Faber Castell
Kategorija
Drvene bojice
Dostupnost
Na stanju (1)
Cena
8.558 RSD

Slični proizvodi

Na stanju
Drvene Bojice Faber Castell Dino Klasik 1/10 +3 met+3 neon + stikeri 111213
Faber Castell
Šifra: K675 1–3 dana

Drvene Bojice Faber Castell Dino Klasik 1/10 +3 met+3 neon + stikeri 111213

382 RSD
Na stanju
Drvene bojice Maped color peps sa gumicom 1/12
Maped
Šifra: N357 1–3 dana

Drvene bojice Maped color peps sa gumicom 1/12

321 RSD
Na stanju
Drvene bojice STAEDTLER Noris 1/12 185 C12
Staedtler
Šifra: 1664 1–3 dana

Drvene bojice STAEDTLER Noris 1/12 185 C12

358 RSD
Na stanju
Drvene bojice Faber Castell goldfaber Aqua PASTEL 1/12 114622
Faber Castell
Šifra: G650 1–3 dana

Drvene bojice Faber Castell goldfaber Aqua PASTEL 1/12 114622

1.199 RSD
Nema na stanju
Drvene Bojice Faber Castell Polychromos 1/23 + pitt graph mat 210052
Faber Castell
Šifra: J387 1–3 dana

Drvene Bojice Faber Castell Polychromos 1/23 + pitt graph mat 210052

3.889 RSD
Na stanju
Drvene bojice Faber Castell GRIP 1/18 Unicorn+6 Sparkle pastel 201543
Faber Castell
Šifra: G199 1–3 dana

Drvene bojice Faber Castell GRIP 1/18 Unicorn+6 Sparkle pastel 201543

1.706 RSD
Nema na stanju
Drvene Bojice Faber Castell Polychromos 1/40 + pitt graph mat 210053
Faber Castell
Šifra: J389 1–3 dana

Drvene Bojice Faber Castell Polychromos 1/40 + pitt graph mat 210053

6.916 RSD
Nema na stanju
Drvene bojice Staedtler Noris 1/12 + olovka
Staedtler
Šifra: A897 1–3 dana

Drvene bojice Staedtler Noris 1/12 + olovka

349 RSD